Najlepsze drukarki etykiet na rok 2020

Użyj tego poręcznego narzędzia, aby się zorganizować

Najlepszy wynik ogólny: Brat P-touch PTD210 Łatwa w użyciu drukarka etykiet

Niezależnie od tego, czy zarządzasz biurem, czy też zajmujesz się wykopaliskami, urządzenie Brother P-touch PT-D210 jest doskonałym narzędziem do tworzenia i drukowania wysokiej jakości etykiet. Dzięki prostemu interfejsowi klawiatury można łatwo przewijać wiele stylów i szablonów. Podsumowując, etykieciarka zawiera 14 czcionek, 97 ramek i ponad 600 symboli, co pozwala na praktycznie nieograniczone możliwości dostosowania. Co więcej, ekran urządzenia zapewnia wizualny podgląd etykiety przed wydrukowaniem, oszczędzając Ci frustracji związanej z marnowaniem drogich materiałów eksploatacyjnych.

Urządzenie PTD210 może być zasilane sześcioma bateriami AAA lub zasilaczem sieciowym i jest lekkie waży niewiele ponad 1 kg. Klienci zachwycają się niesamowitą różnorodnością czcionek i ramek, które sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla projektów rzemieślniczych lub każdego, kto chce dodać dawkę zabawy do swojej organizacji domowej. Niektórzy właściciele wolą również taśmy etykietowe marki Brother od typów sprzedawanych przez konkurencję, mówiąc, że papier podkładowy jest znacznie łatwiejszy do usunięcia.

Najlepszy High-End: Ręczna drukarka etykiet Brady BMP21-PLUS

Producenci etykiet nie są tylko do użytku domowego i biurowego. Mają one również zastosowanie w przemyśle, a Brady BMP21-PLUS to solidny, dobrze wykonany produkt, który z pewnością przeniesie Cię w teren. To nie może być prostsze w użyciu: Wystarczy dodać kasetę z etykietami, wpisać i wydrukować. Ale dzięki 8-10 letniej wytrzymałości na warunki zewnętrzne i gwarancji, że każde urządzenie zostało przetestowane pod kątem odporności na wstrząsy i wibracje, ma taką konstrukcję wysokiej jakości, na której można polegać. Urządzenie posiada wygodną konstrukcję ręczną i zawiera ponad 100 wbudowanych symboli oraz jest kompatybilne z 70 różnymi typami etykiet i ośmioma rodzajami materiałów, w tym samoprzylepne markery druciane i winyle zewnętrzne.

Klienci mówią, że Brady BMP21-PLUS to "lata świetlne" wyprzedzające innych producentów etykiet, dodając, że same etykiety są znacznie trwalsze niż te, które można znaleźć w innych produktach. Posiada również kilka inteligentnych dodatków, takich jak akumulator litowo-jonowy i magnes, którego można użyć do zamocowania drukarki na metalowej powierzchni w celu umożliwienia pracy bez użycia rąk.

Najlepszy High-Tech: Dymo LabelWriter 450 Turbo

Za około 86 dolarów Dymo LabelWriter 450 Turbo ma nieco wyższą cenę niż część konkurencji. Ale ponieważ jest on w stanie drukować 71 etykiet na minutę, jest to kompromis, który prawdopodobnie jest wart każdego, kto musi drukować w dużych ilościach. Jest również bardziej zaawansowana technologicznie niż typowa drukarka etykiet, łącząc się z komputerem PC lub Mac, dzięki czemu można łatwo drukować własne projekty. A ponieważ opiera się ona na termicznych metodach drukowania, a nie na kosztownym tuszu lub tonerze, w końcu możesz zaoszczędzić pieniądze na materiałach.

Dymo LabelWriter 450 Turbo ma elegancki, atrakcyjny design, który świetnie wygląda na biurku. Dzięki dodatkowemu oprogramowaniu DYMO Stamps może ono również drukować przesyłki zatwierdzone przez USPS. Klienci mówią, że jest to szczególnie przydatne w ustawieniach biurowych, dodając, że zaoszczędziło im to niezliczonych wycieczek na pocztę (lub do firmy Staples, aby kupić więcej atramentu).

Najlepsze dla rzemieślników: Epson LabelWorks LW-400 Label Maker

Jeśli potrzebujesz producenta etykiet, który kładzie nacisk na dostosowanie do potrzeb klienta, Epson LabelWorks LW-400 jest tylko biletem wstępu. Ta wytwórnia etykiet ma wiele różnych pik: 14 czcionek, 10 stylów, ponad 75 ramek i ponad 300 wbudowanych symboli. Jeśli żonglerujesz wieloma projektami rzemieślniczymi, LW-400 ma wystarczającą ilość pamięci na urządzeniu, aby przechować do 50 oddzielnych plików. Etykiety używane przez firmę Epson mają również mniejsze marginesy niż etykiety innych marek - po ok. 5 cali z każdej strony - zmniejszając ilość odpadów z taśm.

Klienci mówią, że Epson LabelWorks LW-400 doskonale nadaje się do wielu różnych zastosowań, dodając, że lubią mieszać i dopasowywać czcionki i style z różnymi rodzajami taśm (srebrne iskry, każdy?), aby uzyskać doskonały wygląd.

O serwisie


Portal poświęcony tematyce strategii marketingowej

Kim jest trener biznesu?
Jak zostać trenerem biznesu?
Jaki wpływ na zespół mają szkolenia biznesowe?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko na naszym portalu

 

Kontakt

kontakt@amw.net.pl

Galeria